Apraksts title
top
lv - Par-mums

Tukuma tūrisma informācijas centrs (TIC) ir Tukuma novada Domes struktūrvienība, kas īsteno pašvaldības funkcijas uzņēmējdarbības sekmēšanā, tūrisma uzņēmējdarbības attīstības veicināšanā, dabas un kultūras mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā. Pamatojoties uz sadarbības līgumiem, TIC sniedz pakalpojumus tūrisma uzņēmējdarbības veicināšanai un mārketingam arī Engures, Jaunpils un Kandavas novadiem.

Mājas lapa visittukums.lv ir TIC veidota oficiālā Tukuma tūrisma reģiona tūrisma mājas lapa. Te atrodama informācija gan par apskates objektiem, gan naktsmītnēm, ēdināšanas uzņēmumiem un aktīvās atpūtas piedāvājumiem, kā arī lielākajiem pasākumiem Tukumā un apkārtnē.

Īsi par Tukuma TIC izveidošanos

Par savu dzimšanas dienu uzskatām 1994.gada 15.jūliju, kad Tukuma rajona pašvaldībā kā tūrisma un sporta speciālsite tika pieņemta darbā pirmā TIC vadītāja Aiga Petkēvica. Savas pirmās neatkarīgās telpas, kādas tiek saprastās kā tūrisma informācijas centrs, ieguvām 1995.gadā, kad Pils ielas 15a nama 2.stāvā, Tukumā tika piešķirtas telpas centra izveidei. Tur atradāmies līdz 199.gada pavasarim, kad pārcēlāmies uz Pils ielu 3 un gandrīz 10 gadus atradāmies blakus vienam no vecākajiem Latvijas un Tukuma ziedu veikaliem "Amarantam". Kopš 2008.gada 30.oktobra par mājvietu Tukuma TICam kalpo namiņš Talsu ielā 5.

Tukuma TIC darbības virzieni:

  • tūrisma uzņēmējdarbības veicināšana Tukumā un apkārtnē,
  • tūrisma produktu attīstības un dažādības veicināšana,
  • informācijas sniegšana par tūrisma un atpūtas iespējām Tukumā un apkārtnē,
  • Tukuma un apkārtnes tūrisma un atpūtas iespēju popularizēšana,
  • Tukuma zīmola ieviešana un popularizēšana.
  • ar tūrismu un vietējā kultūras un dabas mantojuma saistītu pakalpojumu sniegšana,
  • un citi pakalpojumi.

Tukuma TIC bez maksas saņemama informācija ne vien par to, ko var apskatīt un darīt Tukumā un apkārtnē, bet arī Kurzemē un visā Latvijā, kā arī Baltijas valstīs.

 

Failu lejuplāde:

Fusce tempor nisl id arcu eleifend elementum. ( PDF ) Duis ultricies risus sed semper bibendum. ( Doc. )
footer